Ολυμπιακός-Άρης 1-1: Χωρίς νίκη για δεύτερο συνεχόμενο ματς οι ερυθρόλευκοι (vid) | piperata.gr Skip to main content
ολυμπιακοσ αρησ- superleague-

Ολυμπιακός και Αρης αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 στο «Γ. Καραϊσκάκης» για την 23η αγωνιστική της Super League.

Ο Κώστας Φορτούνης άνοιξε το σκορ στο πρώτο ημίχρονο για να ισοφαρίσει ο Κώστας Μήτρογλου με πέναλτι που κέρδισε ο Μαντσίνι στο 83ο λεπτό.

ολυμπιακοσ αρησ-

Οι ερυθρόλευκοι έμειναν για πρώτη φορά φέτος χωρίς νίκη, σε δύο συνεχόμενα ματς πρωταθλήματος (είχε προηγηθεί η ήττα από τον Παναθηναϊκό), ενώ είδαν τους Παπασταθόπουλο και Βρουσάι να τραυματίζονται, λίγες ημέρες πριν τη ρεβάνς του Europa League με την Αϊντχόφεν.